Akcesoria szalunkowe

( ilość produktów: 42 )

Akcesoria szalunkowe

Akcesoria szalunkowe są wykorzystywane podczas szalowania. Wśród licznych elementów znajdą Państwo materiały, które wspomogą pracę i pozwolą na wygodne wykonywanie solidnych oraz stabilnych szalunków. Akcesoria szalunkowe z naszego sklepu online są przeznaczone zarówno do dużych inwestycji przemysłowych, drogowych i mieszkaniowych jak i mniejszych oraz prywatnych. Jeśli szukają Państwo akcesoriów szalunkowych, to kupią je Państwo w naszym sklepie online. Znajdą Państwo zarówno drobne elementy konstrukcyjne, jak i niezbędne większe. Posiadamy zarówno chemię wykorzystywaną do montowania szalunków, jak i elementy metalowe, gumowe i inne.

Akcesoria do szalowania

W naszym sklepie online mogą Państwo znaleźć liczne akcesoria wykorzystywane przy pracach konstrukcyjnych. Wśród nich są listwy fazujące nadające kształt o kącie 45 stopni krawędziom betonowym, płyn antyadhezyjny, olej do smarowania form  (dzięki nim beton nie przylega – łatwo odchodzi od szalunku po związaniu betonu). W naszym sklepie są akcesoria do szalowania, które wykorzystają Państwo na różnych etapach budowania – zarówno przed szalowaniem, podczas, jak i po. Dzięki licznym elementom z naszej oferty wykonają Państwo profesjonalne szalowanie z wykorzystaniem najlepszych produktów. Wszystkie niezbędne do pracy elementy znajdą Państwo w naszym sklepie online, w jednym miejscu mogą Państwo kupić wszystko, czego będziecie potrzebować w trakcie pracy. Akcesoria szalunkowe składają się z różnorodnych materiałów, na przykład PVC, metal, beton. Wykorzystanie elementów wykonanych z różnych tworzyw gwarantuje odpowiednie dopasowanie do wymagań konkretnych prac.

Akcesoria do szalunków

Oferujemy również zaciski sprężynowe – inaczej żabki szalunkowe, służą do spinania szalunku. Zaciski sprężynowe podczas pracy napina się kluczem napinającym, to tak zwany klucz do żabek, znajdującym się wśród produktów z naszego sklepu online. Wśród naszych produktów stanowiących akcesoria do szalunków są również Rurki PVC stosowane jako osłona wykorzystywanych ściągów. Te elementy pozwalają na odzyskanie każdego ściągu po zalaniu betonu. Rurka PVC pozostaje w konstrukcji betonowej, natomiast ściąg z łatwością z niej wychodzi. Ściągi wykorzystuje się wielokrotnie, do różnych konstrukcji budowlanych. Rurka może być betonowa albo PVC. Ważne akcesoria do szalunków to także konusy – powodują, że szalunek nie ściąga do środka i zachowuje odpowiedni wymiar. Po rozszalowaniu rurki zatyka się korkami, które również znajdą Państwo w naszym sklepie. Oferujemy ich dwa rodzaje: PVC oraz  betonowe. Drugi z nich należy zamocować specjalnym klejem, który również kupicie Państwo u nas. Oferujemy również ściągi szalunkowe i różnego rodzaju nakrętki, które używane są do spinania deskowań. Niezwykle ważnym akcesorium jest płyn antyadhezyjny, którego używa się do metalowych oraz drewnianych konstrukcji. Zachęcamy do zakupu naszych akcesoriów do szalunków. W przypadku pytań na temat akcesoriów do szalunków zapraszamy do kontaktu. Nasi eksperci z chęcią pomogą w wyborze odpowiednich produktów do Państwa inwestycji budowlanych.

pixel