Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zamówienia z dostawą tego samego dnia

2022-09-16
Zamówienia z dostawą tego samego dnia

Same day delivery — Warszawa

FORMA DOSTAWY (SAME DAY DELIVERY) CHWILOWO NIEDOSTĘPNA.

Ty skupiasz się na budowie, My dostarczamy niezbędne materiały, które są Ci potrzebne jeszcze w tym samym dniu. 

Nie musisz już opuszczać terenu budowy w celu pozyskania potrzebnych materiałów do żelbetu. Wypady na zakupy w trakcie pracy zabierają sporo cennego czasu, a nie od dziś wiemy, że na budowie czasami czegoś brakuje. 

Masz zamiar akurat zbroić a potrzebny Ci drut wiązałkowy lub dystanse szalunkowe? To nie problem, posiadamy szeroki asortyment do zbrojenia.

Masz zamiary szalować, a gdzieś zapodziały się narzędzia szalunkowe? Je również dowieziemy.

Jak powiada klasyk — Pamiętaj, czas to pieniądz!

 

Materiały do szalowania i betonowania z dostawą na dziś — jak zamówić? 

W pierwszej kolejności sprawdź lub dowiedz się u nas telefonicznie czy Twój adres dostawy, pod który mamy dostarczyć zamówienie znajduje się w promieniu 50 km od naszego magazynu (Ogrodowa 1, 05-850 Jawczyce, Warszawa-Zachód). Jeśli tak przejdźmy dalej. 

Aby zamówienie zostało dostarczone do Ciebie jeszcze tego samego dnia, musisz złożyć je do godziny 12:00. W celu złożenia zamówienia skontaktuj się z naszym działem handlowym pod numerem +48 22 299 19 20 lub wyślij wiadomość e-mail na adres sklep@szalunkowy.pl (przy mailowej formie kontaktu pamiętaj, żeby upewnić się, że otrzymałeś potwierdzenie przyjęcia i realizacji zamówienia z opcją dostawy tego samego dnia. Najlepiej zrób to telefonicznie w celu uniknięcia problemów). 

Nasz dedykowany transport własny dostarczy Twoje zamówienie w promieniu 50 km od naszego magazynu. Zamówienie musi opiewać na minimalną kwotę 300 zł brutto (żeby chociaż zwróciło się na paliwo). Dostawa zamówionych przez Ciebie produktów pod wyznaczony adres nastąpi w godzinach od 14:00 do 18:00 w zależności od ilości zamówień w danym dniu. 

Sprawdź produkty, które możemy dostarczyć do Ciebie jeszcze tego samego dnia

dostawa-tego-samego-dnia-warszawa
pixel