Drut wiązałkowy

Druty wiązałkowe do zbrojenia – szeroki wybór

W naszym sklepie online mogą Państwo znaleźć różne rodzaje drutów wiązałkowych do zbrojeń, które są wykorzystywane do wiązania zbrojenia w trakcie wykonywania czynności budowlanych. Można ich używać także do wiązania innych elementów. Wśród naszych produktów znajdują się: żarzony drut wiązałkowy w kręgach oraz motkach, drut oczkowy ocynkowany oraz drut wiązałkowy na szpuli do wiązarek. Są dostępne w dużych opakowaniach. Posiadamy w ofercie druty miękkie, jak również twarde, niezwykle przydatne do wiązania szalunków. Są niezwykle wytrzymałe, nie kruszą się ani nie łamią podczas pracy. Można je przycinać w zależności od potrzeb. Warto zakupić w naszym sklepie również osłonki bhp na pręty zbrojeniowe, które stanowią zabezpieczenie dla pracowników. Dzięki osłonkom nie ma ryzyka, że pracownicy uszkodzą ubrania, albo zadrapią się drutem. W naszym sklepie online mogą Państwo zakupić wiele rodzajów drutów wiązałkowych, zarówno do ręcznego, jak i automatycznego wykorzystania. Zachęcamy do wybrania naszych solidnych drutów wiązałkowych do zbrojenia. W przypadku wątpliwości z chęcią pomożemy Państwu w dokonaniu właściwego wyboru.

Druty wiązałkowe do szalowania wysokiej jakości

W naszym sklepie online znajdują się druty wiązałkowe najwyższej jakości. Należy do nich drut oczkowy o długości 12 centymetrów, a całe opakowanie zawiera aż 2,5 tysiąca sztuk. Korzysta się z niego podczas prac budowlanych przy wiązaniu prętów, ale także do innego rodzaju prac. Drut jest wytrzymały, cechuje się odpornością na różne rodzaje uszkodzeń. Kolejnym drutem z naszego asortymentu jest ocynkowany drut do wiązarek, którego używa się podczas automatyzacji pracy. Jedna rolka została przeznaczona na 265 wiązań, średnica drutu wynosi 1 milimetr. Jest odporny na korozję, działanie warunków atmosferycznych i wytrzymały. Wykorzystuje się go do konstrukcji zbrojeniowych, przy tworzeniu których ważne jest szybkie wykonanie pracy. Wyróżnia się lekkością oraz łatwością w użyciu. Jest kompatybilny z wiązarkami MAX RB441T oraz MAX RB611T. Oferujemy także drut wiązałkowy o średnicy 1,4 milimetra w kręgach, wykorzystuje się go do wiązania szalunków oraz zbrojeń. Można także znaleźć dla niego zastosowanie w pracach poza budowlanych (na przykład rolniczych). Średnica 1,4 mm pozwala na łatwe i wygodne formowanie drutu, a jednocześnie sprawia, że nie łamie się zbyt łatwo. Każde opakowanie waży około 27-28 kilogramów. Mogą Państwo zdecydować się również na drut wiązałkowy, którego średnica wynosi 1,4mm. Znajdują się one w motkach po 20kg. W naszym sklepie online szalunkowy.pl mogą wyposażyć się Państwo w liczne akcesoria zbrojeniowe, które doskonale sprawdzą się zarówno w małych, jak i dużych projektach. Do wyboru mają Państwo druty wiązałkowe do zbrojenia o różnej średnicy, w zależności od wymagań konstrukcji.

Filtruj produkty Wyświetla wszystkie 4 wyników
Sortuj
Filtruj wg ceny
 • Drut MAX TW1061T do wiązarki MAX RB441T

  33,00 brutto / 26,83 netto / op.
  Drut wykorzystywany do wiązania zbrojenia, skraca czas pracy. Przystosowany do wiązarek MAX RB441T, MAX RB611T. Specyfikacja:
  • typ drutu: wyżarzony,
  • średnica: 1,0 mm
  • wydajność: do 265 wiązań (jedna rolka)
 • Drut wiązałkowy oczkowy 12 cm 2500 szt.

  68,50 brutto / 55,69 netto / op.
  Drut wykorzystywany do wiązania zbrojenia, skraca czas pracy. W swojej ofercie posiadamy dedykowany klucz do wiązania drutu. Długość 12 cm. Opakowanie 2500 szt.
 • Drut wiązałkowy 1,4mm w motkach 20kg

  178,35 brutto / 145,00 netto / op.
  Drut wykorzystywany do wiązania zbrojenia. Średnica drutu: 1,4 mm Opakowanie 20 kg.
 • Drut wiązałkowy 1,4 mm w kręgach 25 kg

  184,50 brutto / 150,00 netto / op.
  Drut wykorzystywany do wiązania zbrojenia. Średnica drutu: 1,4 mm Opakowanie 25-26 kg.