WYKOŃCZENIA ŚCIAN I POSADZEK

Materiały do wykończenia ścian

Wszelkie prace budowlane wymagają wykończenia ścian. W celu odpowiedniego zabezpieczenie zbrojenia należy wykorzystać zaprawę, która będzie w stanie uchronić je przed wieloma czynnikami. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo między innymi zabezpieczenie antykorozyjne Sika Repair 10F. Jest to mieszanka cementowo-polimerowa, dzięki której można zabezpieczyć warstwy sczepne oraz elementy zbrojeniowe. Ten materiał do wykończenia ścian umożliwia wygodne zabezpieczenie – wymaga jedynie dodania do niego wody przed użyciem. Dzięki temu nie trzeba samodzielnie wykonywać mieszanek, których jakość może nie być odpowiednia poprzez wykorzystanie nieodpowiednich proporcji. Posiada mikrokrzemionkę, która wzmacnia funkcje ochronne zaprawy. Wyróżnia się wysoką przyczepnością. Zaprawę można nakładać metodą ręczną, ale także automatyczną, przy użyciu natrysku. Wykorzystuje się ją zarówno przy konstrukcjach betonowych, jak i stalowych – w każdym z tych przypadków osiągana jest odpowiednia przyczepność. W naszym sklepie internetowym mogą Państwo znaleźć różnorodne materiały do wykończenia ścian, które ułatwiają ostatnie etapy prac budowlano-remontowych.

Akcesoria do wykończenia ścian

Prace budowlano-remontowe, a także związane z działaniami renowacyjnymi wymagają wykorzystania akcesoriów do wykończenia ścian. Napraw ubytków betonowych można dokonywać skutecznie przy wykorzystywaniu zabezpieczenia antykorozyjnego Sika Repair 13F. Ten produkt znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym, można dzięki niemu wypełniać ubytki budowli żelbetowych poprzez nakładanie na nie oraz wypełnianie ich warstw zabezpieczenia antykorozyjnego. Wykorzystuje się ją zarówno przy budynkach mieszkalnych, przemysłowych jak i na chodnikach, mostach czy konstrukcjach o wiele bardziej narażonych na wilgoć i niszczącą siłę środowiska. Akcesoria do wykończenia ścian powinny spełniać najbardziej wygórowane wymagania. W naszym sklepie online znajduje się ogromny wybór materiałów wykończeniowych.

Materiały do posadzek betonowych

Wśród najistotniejszych materiałów do posadzek betonowych znajdują się kleje do płytek, dzięki którym można w precyzyjny i trwały sposób zamocować do nich płytki. W naszym sklepie online mogą Państwo znaleźć liczne mocne kleje, jak na przykład elastyczną zaprawę klejąca SikaCeram 209. Jest niezwykle wytrzymała, można używać je nie tylko do montażu płytek zewnętrznych, ale także płytek łazienkowych. Klej jest niezwykle odporny na różnorodne czynniki, jak na przykład wysoką temperaturę. Dlatego też stosuje się go do pomieszczeń z ogrzewaniem podłogowym. W naszym sklepie online znajdą Państwo liczne elastyczne materiały do posadzek betonowych, które można z łatwością dobrać do rodzaju konstrukcji oraz wykonywanych prac. Nasze materiały do posadzek można wykorzystywać do różnorodnych materiałów, jak na przykład cegieł, betonu, cementu oraz kamienia, są łatwe w użyciu i znacznie usprawniają pracę.

Filtruj produkty Wyświetla wszystkie 4 wyników
Sortuj
Filtruj wg ceny