KOTWY I PODLEWKI

Filtruj produkty Wyświetla wszystkie 5 wyników
Sortuj
Filtruj wg ceny
 • Kotwa chemiczna ISUM

  28,77 brutto / 23,39 netto / szt.

  Kotwa chemiczna składająca się z żywicy poliestrowej bez styrenu

  Kotwa znajduje zastosowanie przy montażu: - drzwi antywłamaniowych, - ścian kurtynowych, - balustrad, - poręczy, zawiasów. Temperatura otoczenia i podłoża: od -10°C do 35°C
 • Kotwa chemiczna Sika Anchor Fix S 300 ml

  52,28 brutto / 42,50 netto / szt.

  Kotwa chemiczna Sika Anchor Fix S

  Kotwa chemiczna Sika Anchor Fix S 300 ml to klej dwuskładnikowy, który wykorzystasz przy trwałym mocowaniu różnorodnych materiałów. Za pomocą tego produktu możesz dokonywać zakotwień śrub i uchwytów oraz innych mniejszych elementów, jak pręty czy mocowania w różnorodnych powierzchniach. Bez problemu zakotwisz każdy produkt w betonie, cegłach, skałach i innych materiałach. Kotwa chemiczna Sika Anchor Fix S 300 ml bardzo mocno wiąże, nie spływa i nie zostawia nieestetycznych śladów. Wybierz ten produkt i przetestuj go podczas prac budowlanych oraz wykończeniowych.

  Sprawdza się przy mocowaniu:

  - żebrowanych prętów zbrojeniowych, - prętów gwintowanych, - śrub, wsporników, uchwytów, - betonie, - w cegłach pełnych i dziurawkach, - w twardych kamieniach naturalnych, - w skałach o zwięzłej strukturze.

 • Promocja!

  Zaprawa do podlewek SikaGrout -4N 25 kg

  55,14 brutto / 44,83 netto / szt.
  Zaprawa stosowana do podlewek, zakotwień i napraw betonu. Zastosowanie: - podlewki pod maszyny, słupy, itp. - osadzanie w betonie kotew, pretów, barierek i innych konstrukcji stalowych - zalewanie połaczeń elementów prefabrykowanych - wypełnianie ubytków i szczelin w betonie na powierzchniach poziomych - mocowanie ościeżnic drzwiowych i okiennych Opakowanie 25 kg.
 • Promocja!

  Kotwa chemiczna Sika Anchor Fix-1 300 ml

  70,27 brutto / 57,13 netto / szt.

  Kotwa chemiczna Sika Anchor Fix-1

  Kotwa chemiczna Sika Anchor Fix-1 300 ml to bardzo szybko wiążący klej, który zastosujesz do kotwiczenia w ścianach, sufitach i innych powierzchniach pionowych oraz poziomych różnorodnych elementów metalowych, jak i stalowych. Będą to na przykład: kotwy, pręty, śruby. Jeżeli potrzebujesz silnego, szybkoschnącego kleju do kotwiczeń, to Kotwa chemiczna Sika Anchor Fix-1 300 ml spełni wszystkie Twoje oczekiwania i wymagania. Bardzo szybko wysycha i doskonale nadaje się do kotwiczenia praktycznie wszystkich elementów. Zamów ten klej i sprawdź jak bardzo jest silny!

  Sprawdza się przy mocowaniu:

  - żebrowanych prętów zbrojeniowych, - prętów gwintowanych, - śrub, wsporników, uchwytów, - betonie, - w cegłach pełnych i dziurawkach, - w twardych kamieniach naturalnych, - w skałach o zwięzłej strukturze.

 • Promocja!

  Kotwa chemiczna Sika Anchor Fix-2 300 ml

  82,11 brutto / 66,76 netto / szt.

  Kotwa chemiczna Sika Anchor Fix-2

  Kotwa chemiczna Sika Anchor Fix-2 300 ml to specjalistyczny klej do kotwień. Wyróżnia go to, iż doskonale radzi sobie z obciążeniami (nie tylko średnimi, ale także dużymi). Dlatego możesz za jego pomocą z łatwością kotwić nie tylko śruby i inne małe elementy, ale nawet pręty gwintowane, cięższe dekoracje czy pręty zbrojeniowy. Klej jest bezrozpuszczalnikowy i wiąże bardzo szybko. Może być wykorzystywany również do cegieł, skał, betonu, kamieni naturalnych i wielu innych powierzchni. Szukasz świetnego zakotwienia? Zdecyduj się na ten klej, który poradzi sobie z najtrudniejszymi zakotwieniami.

  Sprawdza się przy mocowaniu:

  - żebrowanych prętów zbrojeniowych, - prętów gwintowanych, - śrub, wsporników, uchwytów, - betonie, - w cegłach pełnych, - w twardych kamieniach naturalnych, - w skałach o zwięzłej strukturze.