IMPREGNATY

Filtruj produkty Wyświetla wszystkie 3 wyników
Sortuj
Filtruj wg ceny
 • Impregnat Sikagard -905W 5 l

  146,74 brutto / 119,30 netto / op.

  Impregnat Sikagard - 905W

  Impregnat Sikagard - 905W 5 litów jest jednoskładnikowy. Możesz z niego korzystać w celu zabezpieczania przed wodą opadową elewacje oraz ściany. Skutecznie wpływa na zmniejszenie nasiąkliwości powierzchni. Dzięki temu chroni ściany przed grzybami, pleśnią nalotami i wilgocią. Nie wpływa na wygląd ścian, jest rozpuszczalny w wodzie i zabezpiecza przed pojawianiem się wykwitów solnych. Dzięki niemu ściany oraz elewacje są bardziej odporne na wilgoć i brud. Można używać go na powierzchniach kamiennych, betonowych, ceglanych, tynkowych, złożonych z płyt. Impregnat Sikagard - 905W 5 l jest także rozpuszczalny w wodzie.

  Impregnat chroniący przed wilgocią oraz wykwitami soli.

 • Preparat do usuwania mchów porostów Sikagard -715 W 5 l

  177,12 brutto / 144,00 netto / op.

  Preparat do usuwania mchów porostów Sikagard -715 W

  To środek, który rozcieńcza się w wodzie. Można za jego pomocą usuwać mech, różnego rodzaju porosty oraz algi z wielu powierzchni (od drewnianych, poprzez aluminium, aż po stal). Preparat do usuwania mchów porostów Sikagard -715 W 5 litrów jest całkowicie bezbarwny. Ma mnóstwo korzystnych właściwości, przy czym nie ma w składzie rozpuszczalników i nie zmienia wyglądu powierzchni. Można stosować go także wewnątrz budynków, ponieważ nie wytwarza drażniących drogi oddechowe oparów. Wybierz ten produkt i zabezpiecz różnego rodzaju podłoża, w tym betonowe czy nawet malowane.

  Środek do usuwania mchów, porostów i alg. Preparat wodorozcieńczalny.

  Usuwa zanieczyszczenia z cegły, kamienia naturalnego, betonu, drewna, aluminium, stali, blachy ocynkowanej, tworzywa sztucznego, elementów malowanych.

 • Impregnat do cegły i klinkieru Sikagard 724 Brick 5 l

  195,20 brutto / 158,70 netto / op.

  Impregnat do cegły i klinkieru Sikagard 724 Brick

  Ten produkt jest całkowicie bezbarwny. Dzięki niemu można zabezpieczyć cegły wszelkiego rodzaju (na przykład ceramicznych, klinkierowanych). Po nałożeniu działa ochronnie przeciwko warunkom atmosferycznym, minimalizuje ryzyko pojawiania się wykwitów solnych. Nie wpływa negatywnie na porowatość, a także estetykę powierzchni. Ponadto zabezpiecza przed zabrudzeniami. Wykorzystuje się je do ochrony dachów, jak również wszelkich powierzchni ceglanych. Impregnat do cegły i klinkieru Sikagard 724 Brick 5 litrów to ekonomiczne opakowanie skutecznego produktu ochronnego, który jest łatwy w nakładaniu.

  Impregnat chroniący przed warunkami atmosferycznymi cegły ceramiczne, klinkierowe, dachówki.

  Bezbarwny, nie zmienia wyglądu zabezpieczonej powierzchni.