DODATKI DO BETONU

Filtruj produkty Wyświetla wszystkie 5 wyników
Sortuj
Filtruj wg ceny
 • Środek do pielęgnacji świeżego betonu Cure HPP 1kg

  10,93 brutto / 8,89 netto / op.
  Środek do pielęgnacji powierzchni betonowych Preparat zapewnia ochronną warstwę oraz opóźnia wysuszanie betonu i zapraw, umożliwia lepszą hydratację  cementu i zmniejszając ryzyko powstawania wykwitów oraz pęknięć. Opakowanie 1 kg.
 • Mikrozbrojenie SikaCem Fibre-12 mm

  37,24 brutto / 30,28 netto / szt.

  Mikrozbrojenie Sikacem Fibre

  Podczas tworzenia mieszanek budowlanych możesz wykorzystać znajdujące się w naszym sklepie online mikrozbrojenie Sikacem Fibre-12 mm. Dodając je do betonu sprawisz, że będzie on bogatszy w cenne właściwości. Działanie mikrozbrojenia polega na tym, aby zminimalizować ruch wody w betonie, czego konsekwencją jest minimalizowanie łuszczenia się płaszczyzny betonu. Mikrozbrojenie Sikacem Fibre-12 mm skutecznie redukuje pęknięcia naprężeniowe betonu. Jednocześnie zmniejszają liczbę pęknięć. Opakowanie 600 gramów zbrojenia, wykonanego z włókien polipropylenowych, stosuje się do betonu, którego długość wynosi 12 mm.

  Redukują rysy skurczowe oraz pęknięcia naprężeniowe.

 • Plastyfikator SikaCem Level 1 kg

  37,39 brutto / 30,40 netto / szt.

  Plastyfikator Sikacem Level

  Plastyfikator Sikacem Level 1 kg wykorzystuje się podczas przygotowywania wylewek używanych podczas tworzenia posadzek. Zwiększa wytrzymałość betonu, a także wpływa na polepszenie plastyczności mieszanki. Ten produkt jest szczególnie przydatny do miejsc, w których montowane jest ogrzewanie podłogowe z uwagi na to, że polepsza przewodzenie ciepła. Plastyfikator Sikacem Level 1 kg dodany do betonu sprawia, że mieszanka jest lepiej urabialna. To produkt wysokiej jakości, który znacznie poprawia parametry mieszanki. Jest ona o wiele bardziej solidna i wytrzymała po wyschnięciu.

  Plastyfikator niezbędny przy produkcji wylewek posadzkowych.

  Zalecany do ogrzewania podłogowego.

  Poprawia przewodnictwo cieplne wylewki.

 • Dodatek zimowy SikaCem Winter 1 kg

  37,55 brutto / 30,53 netto / szt.

  Dodatek zimowy Sikacem Winter

  Prace budowlane odbywają się nie tylko latem i wiosną. Wiele projektów jest realizowanych także w zimne pory roku. W celu zwiększenia wytrzymałości mieszanek żelbetowych i uodpornienia ich na chłód warto jest wykorzystywać specjalistyczne dodatki. W naszym sklepie internetowym zakupisz dodatek zimowy Sikacem Winter 1 kg. To doskonały produkt, który znacznie przyspieszy wiązanie i sprawi, że prace budowlane będą tak samo efektywne nawet w zimne dni. Dzięki tej domieszce znacznie skróci się czas oczekiwania na to, aby rozszalować konstrukcje budowlane. Dodatek zimowy Sikacem Winter 1 kg to jeden z naszych najpopularniejszych produktów, sprawdź go w praktyce!

 • Domieszka do betonu SikaCem Accelerator 1 kg

  40,43 brutto / 32,87 netto / szt.

  Domieszka do betonu Sikacem Accelerator

  Domieszka do betonu Sikacem Accelerator 1 kg sprawi, że beton zwiąże się o wiele szybciej. Korzystając z tego produktu w niskich temperaturach zauważysz, że mieszanka stwardnieje w krótszym czasie. To nie jedyne działanie tej domieszki. Sprawia również, że mieszanka jest o wiele bardziej plastyczna. Nie będziesz już długo oczekiwać na to, aby kontynuować pracę! Domieszka do betonu Sikacem Accelerator 1 kg okaże się Twoim sprzymierzeńcem podczas realizowania projektów jesienią, a nawet zimą! Zamów ten produkt dla swojej firmy i spraw, by wszystkie prace były szybsze!