AKCESORIA SZALUNKOWE

Akcesoria szalunkowe

Akcesoria szalunkowe są wykorzystywane podczas szalowania. Wśród licznych elementów znajdą Państwo materiały, które wspomogą pracę i pozwolą na wygodne wykonywanie solidnych oraz stabilnych szalunków. Akcesoria szalunkowe z naszego sklepu online są przeznaczone zarówno do dużych inwestycji przemysłowych, drogowych i mieszkaniowych jak i mniejszych oraz prywatnych. Jeśli szukają Państwo akcesoriów szalunkowych, to kupią je Państwo w naszym sklepie online. Znajdą Państwo zarówno drobne elementy konstrukcyjne, jak i niezbędne większe. Posiadamy zarówno chemię wykorzystywaną do montowania szalunków, jak i elementy metalowe, gumowe i inne.

Akcesoria do szalowania

W naszym sklepie online mogą Państwo znaleźć liczne akcesoria wykorzystywane przy pracach konstrukcyjnych. Wśród nich są listwy fazujące nadające kształt o kącie 45 stopni krawędziom betonowym, płyn antyadhezyjny, olej do smarowania form  (dzięki nim beton nie przylega – łatwo odchodzi od szalunku po związaniu betonu). W naszym sklepie są akcesoria do szalowania, które wykorzystają Państwo na różnych etapach budowania – zarówno przed szalowaniem, podczas, jak i po. Dzięki licznym elementom z naszej oferty wykonają Państwo profesjonalne szalowanie z wykorzystaniem najlepszych produktów. Wszystkie niezbędne do pracy elementy znajdą Państwo w naszym sklepie online, w jednym miejscu mogą Państwo kupić wszystko, czego będziecie potrzebować w trakcie pracy. Akcesoria szalunkowe składają się z różnorodnych materiałów, na przykład PVC, metal, beton. Wykorzystanie elementów wykonanych z różnych tworzyw gwarantuje odpowiednie dopasowanie do wymagań konkretnych prac.

Akcesoria do szalunków

Oferujemy również zaciski sprężynowe – inaczej żabki szalunkowe, służą do spinania szalunku. Zaciski sprężynowe podczas pracy napina się kluczem napinającym, to tak zwany klucz do żabek, znajdującym się wśród produktów z naszego sklepu online. Wśród naszych produktów stanowiących akcesoria do szalunków są również Rurki PVC stosowane jako osłona wykorzystywanych ściągów. Te elementy pozwalają na odzyskanie każdego ściągu po zalaniu betonu. Rurka PVC pozostaje w konstrukcji betonowej, natomiast ściąg z łatwością z niej wychodzi. Ściągi wykorzystuje się wielokrotnie, do różnych konstrukcji budowlanych. Rurka może być betonowa albo PVC. Ważne akcesoria do szalunków to także konusy – powodują, że szalunek nie ściąga do środka i zachowuje odpowiedni wymiar. Po rozszalowaniu rurki zatyka się korkami, które również znajdą Państwo w naszym sklepie. Oferujemy ich dwa rodzaje: PVC oraz  betonowe. Drugi z nich należy zamocować specjalnym klejem, który również kupicie Państwo u nas. Oferujemy również ściągi szalunkowe i różnego rodzaju nakrętki, które używane są do spinania deskowań. Niezwykle ważnym akcesorium jest płyn antyadhezyjny, którego używa się do metalowych oraz drewnianych konstrukcji. Zachęcamy do zakupu naszych akcesoriów do szalunków. W przypadku pytań na temat akcesoriów do szalunków zapraszamy do kontaktu. Nasi eksperci z chęcią pomogą w wyborze odpowiednich produktów do Państwa inwestycji budowlanych.

Filtruj produkty Wyświetla 1 - 12 z 23 wyników
Sortuj
Filtruj wg ceny
 • Listwa wykończeniowa do folii fundamentowej 2 m

  5,07 brutto / 4,12 netto / szt.
  Profil zabezpieczający folie fundamentową/kubełkową. Długość listwy 2 mb.
 • Zacisk sprężynowy żabka 6-10mm ECO

  5,72 brutto / 4,65 netto / szt.

  Zacisk sprężynowy żabka ECO

  Zacisk typu żabka stosuje się przy łączeniu szalunków różnego rodzaju przy wykorzystaniu druta zbrojeniowego. Żabki są łatwe w montażu, potrzebny jest do tego klucz napinający (również do kupienia w naszym sklepie). Każdy zacisk sprężynowy żabka 6-10mm ECO jest wytrzymały i masywny, ma wzmocnioną w zacisku zębatkę. Został również ocynkowany, co skutecznie chroni go przed rdzą. Jedno opakowanie zawiera 50 sztuk zacisków sprężynowych. W naszym sklepie online znajdziesz także inne produkty, które znacznie usprawniają szalowanie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty.

  Stosowany do łączenia szalunków różnego typu za pomocą drutów zbrojeniowych o średnicy 6-10mm.

  Wykonany ze stali ocynkowanej, posiada wzmocnioną zębatkę w zacisku.

 • Zacisk sprężynowy, żabka wzmocniona 120/75mm 5-10mm

  8,12 brutto / 6,60 netto / szt.

  Zacisk sprężynowy żabka 120/75mm 5-10mm

  Żabki wykorzystuje się do szybkiego łączenia szalunków. W naszym sklepie online możesz wyposażyć się w profesjonalne zaciski sprężynowe, które pozwolą Ci napinać pręty, ściągi oraz druty. Zacisk sprężynowy żabka 120/75mm 5-10mm wyróżnia się trwałością – został ocynkowany i wzmocniony poprzez zębatkę w zacisku. Za pomocą naszych solidnych żabek z łatwością złączysz szalunki. Wykorzystaj do tego także klucz napinający z naszego sklepu online. Nasze narzędzia oraz akcesoria gwarantują trwałość i wytrzymałość łączenia, zacisk sprężynowy stworzony został z grubej i odpornej blachy, a także dodatkowo wzmocniony.

  Stosowany do łączenia szalunków różnego typu za pomocą drutów zbrojeniowych o średnicy 5-10mm.

  Wykonany ze stali ocynkowanej, posiada wzmocnioną zębatkę w zacisku.

  Produkt wysokiej jakości, wykonany z grubszej blachy oraz posiadający dodatkowe wzmocnienie.

 • Siatka stalowa do przerw roboczych STRECKMETALL 250×60

  18,45 brutto / 15,00 netto / szt.
  Siatka stalowa STRECKMETALL Wykorzystywana jako szalunek tracony przy przerwach roboczych. Grubość: 0,3 mm. Wymiary: 250x60 cm. Cena podana jest za jeden arkusz siatki. Koszt dostawy ustalany indywidualnie zależny od ilości zamawianego towaru.
 • Komplet podkładek wraz z gwoździami do folii kubełkowej Opakowanie: 100 szt. podkładek, 100 szt. gwoździ.
 • Korek do rurki PVC 22mm

  35,67 brutto / 29,00 netto / op.

  Korek do rurki PVC 22mm

  Przy uszczelnianiu elementów szalunkowych wymaga się posiadania akcesoriów, które będą dostosowane do otworów i zapewnią ochronę. W naszym sklepie internetowym z materiałami oraz akcesoriami szalunkowymi możesz kupić korek do rurki PVC 22mm. Oferujemy opakowania po 500 sztuk, które wykorzystasz podczas podstawowych prac budowlanych. Ten rodzaj korków służy do uszczelniania otworów w miejscu rurki dystansowej PVC. Jeśli poszukujesz do swojej firmy budowlanej wytrzymałych materiałów uszczelniających, to możesz je kupić na stronie internetowej naszego sklepu online. Wybierz nasz korek do rurki PVC 22mm.

 • Konus do rurki PVC 22mm, stożek oporowy

  40,59 brutto / 33,00 netto / op.

  Konus do rurki PVC 22mm

  W czasie prac, na każdej budowie, na której wykorzystywane są szalunki ścienne, potrzebne są konusy do rurki. W naszym sklepie internetowym kupisz ich duże opakowanie. Składa się aż z 500 sztuk wytrzymałych konusów wykorzystywanych przy montowaniu rurek na ściągi. Wykorzystuje się je do zakończeń rurek PVC dystansowych. Konus do rurki PVC 22mm jest stosowany powszechnie, bez niego niemożliwe jest zabezpieczenie rurki i ustabilizowanie jej w odpowiednim miejscu tak, aby nie przemieszczała się i miała odpowiednie położenie. Konusy to niezwykle ważny element zabezpieczający konstrukcję. Zamów je wraz z innymi produktami z naszego sklepu!

  Opakowanie 500 szt.
 • Korek do deskowań 22mm

  45,51 brutto / 37,00 netto / op.

  Korek do deskowań 22mm

  Podczas prac szalunkowych konieczne jest zabezpieczanie otworów na ściągi, które nie będą wykorzystywane. W tym właśnie celu stosuje się korek do deskowań 22 mm. Zakrywa otwory na ściągi i zabezpiecza je przed zalaniem betonem. Na szalunkowy.pl kupisz korek do deskowań 22 mm w atrakcyjnej cenie w zestawie 500 sztuk. To produkt wykonany z wytrzymałego plastiku, który zapewnia szczelność. Jeśli szukasz sprawdzonych akcesoriów szalunkowych, to znajdziesz je właśnie w naszym sklepie online. Korki to tylko jeden z ważnych elementów stosowanych przy szalunkach ściennych. Sprawdź naszą kategorię akcesoriów szalunkowych i wybierz produkty, których potrzebujesz.

 • Rurka PVC do ściągów RSR 22mm 2m

  61,50 brutto / 50,00 netto / op.

  Rurka PVC do ściągów RSR

  Rurka PVC do ściągów RSR 22mm 2m posłuży Ci do ochrony ściągu, który ma być wykorzystywany wielorazowo. Została stworzona z solidnego i wytrzymałego materiału, zapobiega zabrudzeniom ściągów. Rurka PVC do ściągów RSR 22mm 2m z naszego sklepu internetowego przyspieszy Twoją budowę. Zakupisz u nas także produkty komplementarne, jak na przykład korku FLUPP, którymi zabezpieczysz otwory po rurkach. Długość każdej z nich to 2 metry, a w jednym opakowaniu znajdują się rurki mające łącznie 50 mb. Zachęcamy do zakupów rurek z naszego sklepu online, gwarantujemy bezpieczną dostawę materiałów.

  Rurka przeznaczona do ściągów o średnicy otworu 22mm, wykonana z tworzywa sztucznego PCV

  Otwór po rurce można zabezpieczyć korkami FLUPP lub ST dostępnymi w naszym sklepie.

  Długość: 2 m.

  Opakowanie: 50 mb.

 • Folia budowlana typ 200 5x20m 100 m2

  66,73 brutto / 54,25 netto / szt.
  Folia polietylenowa może służyć jako zabezpieczenie warstwy przeciwwilgociowej pod podłogi, wylewki itp. Znajduje zastosowanie również jako zabezpieczenie izolacji stropów i fundamentów; Wymiary: 5x20 m2 Grubość: 0,2 mm Rolka 100 m2
 • Folia budowlana 5x20m 100m2 typ 200 z atestem

  97,54 brutto / 79,30 netto / szt.
  Folia polietylenowa może służyć jako zabezpieczenie warstwy przeciwwilgociowej pod podłogi, wylewki itp. Znajduje zastosowanie również jako zabezpieczenie izolacji stropów i fundamentów; Wymiary: 5x20 m2 Grubość: 0,2 mm Rolka 100m2
 • Folia kubełkowa GXP 0,4 mm 1x20m

  98,40 brutto / 80,00 netto / op.
  Służy do izolacji poziomej i pionowej fundamentów i ścian. Grubość 0,4 mm. Wysokość 8 mm. Wymiary rolki: 1x20 m