AKCESORIA SZALUNKOWE

Akcesoria szalunkowe

Akcesoria szalunkowe są wykorzystywane podczas szalowania. Wśród licznych elementów znajdą Państwo materiały, które wspomogą pracę i pozwolą na wygodne wykonywanie solidnych oraz stabilnych szalunków. Akcesoria szalunkowe z naszego sklepu online są przeznaczone zarówno do dużych inwestycji przemysłowych, drogowych i mieszkaniowych jak i mniejszych oraz prywatnych. Jeśli szukają Państwo akcesoriów szalunkowych, to kupią je Państwo w naszym sklepie online. Znajdą Państwo zarówno drobne elementy konstrukcyjne, jak i niezbędne większe. Posiadamy zarówno chemię wykorzystywaną do montowania szalunków, jak i elementy metalowe, gumowe i inne.

Akcesoria do szalowania

W naszym sklepie online mogą Państwo znaleźć liczne akcesoria wykorzystywane przy pracach konstrukcyjnych. Wśród nich są listwy fazujące nadające kształt o kącie 45 stopni krawędziom betonowym, płyn antyadhezyjny, olej do smarowania form  (dzięki nim beton nie przylega – łatwo odchodzi od szalunku po związaniu betonu). W naszym sklepie są akcesoria do szalowania, które wykorzystają Państwo na różnych etapach budowania – zarówno przed szalowaniem, podczas, jak i po. Dzięki licznym elementom z naszej oferty wykonają Państwo profesjonalne szalowanie z wykorzystaniem najlepszych produktów. Wszystkie niezbędne do pracy elementy znajdą Państwo w naszym sklepie online, w jednym miejscu mogą Państwo kupić wszystko, czego będziecie potrzebować w trakcie pracy. Akcesoria szalunkowe składają się z różnorodnych materiałów, na przykład PVC, metal, beton. Wykorzystanie elementów wykonanych z różnych tworzyw gwarantuje odpowiednie dopasowanie do wymagań konkretnych prac.

Akcesoria do szalunków

Oferujemy również zaciski sprężynowe – inaczej żabki szalunkowe, służą do spinania szalunku. Zaciski sprężynowe podczas pracy napina się kluczem napinającym, to tak zwany klucz do żabek, znajdującym się wśród produktów z naszego sklepu online. Wśród naszych produktów stanowiących akcesoria do szalunków są również Rurki PVC stosowane jako osłona wykorzystywanych ściągów. Te elementy pozwalają na odzyskanie każdego ściągu po zalaniu betonu. Rurka PVC pozostaje w konstrukcji betonowej, natomiast ściąg z łatwością z niej wychodzi. Ściągi wykorzystuje się wielokrotnie, do różnych konstrukcji budowlanych. Rurka może być betonowa albo PVC. Ważne akcesoria do szalunków to także konusy – powodują, że szalunek nie ściąga do środka i zachowuje odpowiedni wymiar. Po rozszalowaniu rurki zatyka się korkami, które również znajdą Państwo w naszym sklepie. Oferujemy ich dwa rodzaje: PVC oraz  betonowe. Drugi z nich należy zamocować specjalnym klejem, który również kupicie Państwo u nas. Oferujemy również ściągi szalunkowe i różnego rodzaju nakrętki, które używane są do spinania deskowań. Niezwykle ważnym akcesorium jest płyn antyadhezyjny, którego używa się do metalowych oraz drewnianych konstrukcji. Zachęcamy do zakupu naszych akcesoriów do szalunków. W przypadku pytań na temat akcesoriów do szalunków zapraszamy do kontaktu. Nasi eksperci z chęcią pomogą w wyborze odpowiednich produktów do Państwa inwestycji budowlanych.

Filtruj produkty Wyświetla 1 - 12 z 23 wyników
Sortuj
Filtruj wg ceny
 • Rurka PVC do ściągów RSR 22mm 2m

  1,43 brutto / 1,16 netto 1 / mb.

  Rurka PVC do ściągów RSR

  Rurka PVC do ściągów RSR 22mm 2m posłuży Ci do ochrony ściągu, który ma być wykorzystywany wielorazowo. Została stworzona z solidnego i wytrzymałego materiału, zapobiega zabrudzeniom ściągów. Rurka PVC do ściągów RSR 22mm 2m z naszego sklepu internetowego przyspieszy Twoją budowę. Zakupisz u nas także produkty komplementarne, jak na przykład korku FLUPP, którymi zabezpieczysz otwory po rurkach. Długość każdej z nich to 2 metry, a w jednym opakowaniu znajdują się rurki mające łącznie 50 mb. Zachęcamy do zakupów rurek z naszego sklepu online, gwarantujemy bezpieczną dostawę materiałów.

  Rurka przeznaczona do ściągów o średnicy otworu 22mm, wykonana z tworzywa sztucznego PCV

  Otwór po rurce można zabezpieczyć korkami FLUPP lub ST dostępnymi w naszym sklepie.

  Długość: 2 m.

  Opakowanie: 50 mb.

 • Listwa wykończeniowa do folii fundamentowej 2 mb

  3,04 brutto / 2,47 netto 1 / mb.
  Profil zabezpieczający folie fundamentową/kubełkową. Długość listwy 2 mb.
 • Folia kubełkowa HDPE 2m x 20mb

  4,00 brutto / 3,25 netto 1 / m².
  Wytłaczana folia stosowana do hydroizolacji budynków. Służy do izolacji poziomej i pionowej fundamentów i ścian. Materiał: polietylen wysokiej gęstości 100% (HDPE) Gramatura: 400 g/m² Wymiary: 2 m x 20 mb = 40 m² Wysokość wytłoczeń: 8 mm Wodoszczelność: 2 kPa Zakres temperatur: od -30°C do +80°C Reakcja na ogień: Klasa F
 • Folia kubełkowa GXP 0,4 mm 1x20m

  5,20 brutto / 4,23 netto 1 / m².
  Służy do izolacji poziomej i pionowej fundamentów i ścian. Grubość 0,4 mm. Wysokość 8 mm. Wymiary rolki: 1x20 m
 • Zacisk sprężynowy żabka 6mm – 10mm ECO

  5,66 brutto / 4,60 netto 1 / szt.
  Stosowany do łączenia szalunków różnego typu za pomocą drutów zbrojeniowych o średnicy 6-10 mm. Wykonany ze stali ocynkowanej, posiada wzmocnioną zębatkę w zacisku. Oferta dotyczy opakowania 50 szt.
 • Zacisk sprężynowy żabka 6-10mm ECO

  5,72 brutto / 4,65 netto / szt.

  Zacisk sprężynowy żabka ECO

  Zacisk typu żabka stosuje się przy łączeniu szalunków różnego rodzaju przy wykorzystaniu druta zbrojeniowego. Żabki są łatwe w montażu, potrzebny jest do tego klucz napinający (również do kupienia w naszym sklepie). Każdy zacisk sprężynowy żabka 6-10mm ECO jest wytrzymały i masywny, ma wzmocnioną w zacisku zębatkę. Został również ocynkowany, co skutecznie chroni go przed rdzą. Jedno opakowanie zawiera 50 sztuk zacisków sprężynowych. W naszym sklepie online znajdziesz także inne produkty, które znacznie usprawniają szalowanie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty.

  Stosowany do łączenia szalunków różnego typu za pomocą drutów zbrojeniowych o średnicy 6-10mm.

  Wykonany ze stali ocynkowanej, posiada wzmocnioną zębatkę w zacisku.

 • Rurka betonowa 22/40 125cm

  5,92 brutto / 4,81 netto 1 / mb.

  Rurka betonowa 22/40

  W naszym sklepie online możesz zakupić takie materiały, jak prezentowana na zdjęciu Rurka betonowa 22/40 125cm. Ma solidną budowę i jest stworzona z wysokiej jakości, trwałego betonu. Ma zbrojenie stworzone z włókna rozproszonego. Kupisz ją w opakowaniach 500 mb. Długość każdej rurki to 125 centymetrów, można je stosować bez obaw o zabrudzenia. Średnica zewnętrzna rurki wynosi 40 mm, natomiast wewnętrzna to 22 mm. Rurka betonowa 22/40 125cm to doskonały materiał do prac budowlanych. W naszym sklepie znajdziesz wyłącznie sprawdzone akcesoria. Sprawdź wszystkie nasze produkty i stwórz zamówienie przez internet!

  Stosowana przy ściągach, chroni przed zabrudzeniem.

  Wykonana z betonu wysokiej jakości, zbrojona włóknem rozproszonym.

  Średnica:

  • wewnętrzna 22mm
  • zewnętrzna 40mm

  Długość rurki 125cm.

  Opakowanie 500mb.

 • Zacisk sprężynowy żabka 5mm – 10mm WZMOCNIONA

  6,89 brutto / 5,60 netto 1 / szt.
  Stosowany do łączenia szalunków różnego typu za pomocą drutów zbrojeniowych o średnicy 5-10mm. Wykonany ze stali ocynkowanej, posiada wzmocnioną zębatkę w zacisku. Produkt wysokiej jakości, wykonany z grubszej blachy oraz posiadający dodatkowe wzmocnienie. Oferta dotyczy opakowania 50 szt.
 • Zacisk sprężynowy, żabka wzmocniona 120/75mm 5-10mm

  8,12 brutto / 6,60 netto / szt.

  Zacisk sprężynowy żabka 120/75mm 5-10mm

  Żabki wykorzystuje się do szybkiego łączenia szalunków. W naszym sklepie online możesz wyposażyć się w profesjonalne zaciski sprężynowe, które pozwolą Ci napinać pręty, ściągi oraz druty. Zacisk sprężynowy żabka 120/75mm 5-10mm wyróżnia się trwałością – został ocynkowany i wzmocniony poprzez zębatkę w zacisku. Za pomocą naszych solidnych żabek z łatwością złączysz szalunki. Wykorzystaj do tego także klucz napinający z naszego sklepu online. Nasze narzędzia oraz akcesoria gwarantują trwałość i wytrzymałość łączenia, zacisk sprężynowy stworzony został z grubej i odpornej blachy, a także dodatkowo wzmocniony.

  Stosowany do łączenia szalunków różnego typu za pomocą drutów zbrojeniowych o średnicy 5-10mm.

  Wykonany ze stali ocynkowanej, posiada wzmocnioną zębatkę w zacisku.

  Produkt wysokiej jakości, wykonany z grubszej blachy oraz posiadający dodatkowe wzmocnienie.

 • Płyn antyadhezyjny do szalunków 20L

  8,92 brutto / 7,25 netto 1 / L

  Płyn antyadhezyjny do szalunków

  Płyn antyadhezyjny do szalunków 20 litrów to duże opakowanie płynu, który docenią wszyscy pracownicy budowlani. Pokrywa się nim zarówno metal, jak i drewno. Dzięki niemu szalunki o wiele łatwiej odchodzą od betonu, co sprawia, że cała konstrukcja jest dokładnie taka sama, jak po zastygnięciu. O wiele łatwiej jest wyciągać z niej elementy, które nie są tracone. Oferowany przez nas płyn antyadhezyjny 20 l posiada atest Państwowego Zakładu Higieny. W jego składzie nie znajdziesz silikonów oraz parafiny, a także żadnych substancji, które mogłyby wpływać negatywnie na beton architektoniczny.

 • Folia PVC do izolacji poziomej fundamentów 1×30 m

  13,59 brutto / 11,05 netto 1 / m²
  Służy do zabezpieczenia ścian przed kapilarnym podciąganiem wody. Grubość 1 mm. Wymiary rolki: 1x30 m
 • Siatka stalowa STRECKMETALL Wykorzystywana jako szalunek tracony przy przerwach roboczych. Grubość: 0,3 mm. Wymiary: 250x60 cm. Cena podana jest za jeden m2 siatki. Koszt dostawy ustalany indywidualnie zależny od ilości zamawianego towaru.