AKCESORIA SZALUNKOWE

Akcesoria szalunkowe

Akcesoria szalunkowe są wykorzystywane podczas szalowania. Wśród licznych elementów znajdą Państwo materiały, które wspomogą pracę i pozwolą na wygodne wykonywanie solidnych oraz stabilnych szalunków. Akcesoria szalunkowe z naszego sklepu online są przeznaczone zarówno do dużych inwestycji przemysłowych, drogowych i mieszkaniowych jak i mniejszych oraz prywatnych. Jeśli szukają Państwo akcesoriów szalunkowych, to kupią je Państwo w naszym sklepie online. Znajdą Państwo zarówno drobne elementy konstrukcyjne, jak i niezbędne większe. Posiadamy zarówno chemię wykorzystywaną do montowania szalunków, jak i elementy metalowe, gumowe i inne.

Akcesoria do szalowania

W naszym sklepie online mogą Państwo znaleźć liczne akcesoria wykorzystywane przy pracach konstrukcyjnych. Wśród nich są listwy fazujące nadające kształt o kącie 45 stopni krawędziom betonowym, płyn antyadhezyjny, olej do smarowania form  (dzięki nim beton nie przylega – łatwo odchodzi od szalunku po związaniu betonu). W naszym sklepie są akcesoria do szalowania, które wykorzystają Państwo na różnych etapach budowania – zarówno przed szalowaniem, podczas, jak i po. Dzięki licznym elementom z naszej oferty wykonają Państwo profesjonalne szalowanie z wykorzystaniem najlepszych produktów. Wszystkie niezbędne do pracy elementy znajdą Państwo w naszym sklepie online, w jednym miejscu mogą Państwo kupić wszystko, czego będziecie potrzebować w trakcie pracy. Akcesoria szalunkowe składają się z różnorodnych materiałów, na przykład PVC, metal, beton. Wykorzystanie elementów wykonanych z różnych tworzyw gwarantuje odpowiednie dopasowanie do wymagań konkretnych prac.

Akcesoria do szalunków

Oferujemy również zaciski sprężynowe – inaczej żabki szalunkowe, służą do spinania szalunku. Zaciski sprężynowe podczas pracy napina się kluczem napinającym, to tak zwany klucz do żabek, znajdującym się wśród produktów z naszego sklepu online. Wśród naszych produktów stanowiących akcesoria do szalunków są również Rurki PVC stosowane jako osłona wykorzystywanych ściągów. Te elementy pozwalają na odzyskanie każdego ściągu po zalaniu betonu. Rurka PVC pozostaje w konstrukcji betonowej, natomiast ściąg z łatwością z niej wychodzi. Ściągi wykorzystuje się wielokrotnie, do różnych konstrukcji budowlanych. Rurka może być betonowa albo PVC. Ważne akcesoria do szalunków to także konusy – powodują, że szalunek nie ściąga do środka i zachowuje odpowiedni wymiar. Po rozszalowaniu rurki zatyka się korkami, które również znajdą Państwo w naszym sklepie. Oferujemy ich dwa rodzaje: PVC oraz  betonowe. Drugi z nich należy zamocować specjalnym klejem, który również kupicie Państwo u nas. Oferujemy również ściągi szalunkowe i różnego rodzaju nakrętki, które używane są do spinania deskowań. Niezwykle ważnym akcesorium jest płyn antyadhezyjny, którego używa się do metalowych oraz drewnianych konstrukcji. Zachęcamy do zakupu naszych akcesoriów do szalunków. W przypadku pytań na temat akcesoriów do szalunków zapraszamy do kontaktu. Nasi eksperci z chęcią pomogą w wyborze odpowiednich produktów do Państwa inwestycji budowlanych.

Filtruj produkty Wyświetla 1 - 12 z 37 wyników
Sortuj
Filtruj wg ceny
 • Korek do rurki PVC 22mm

  0,07 brutto / 0,06 netto 1 / szt.

  Korek do rurki PVC 22mm

  Przy uszczelnianiu elementów szalunkowych wymaga się posiadania akcesoriów, które będą dostosowane do otworów i zapewnią ochronę. W naszym sklepie internetowym z materiałami oraz akcesoriami szalunkowymi możesz kupić korek do rurki PVC 22mm. Oferujemy opakowania po 500 sztuk, które wykorzystasz podczas podstawowych prac budowlanych. Ten rodzaj korków służy do uszczelniania otworów w miejscu rurki dystansowej PVC. Jeśli poszukujesz do swojej firmy budowlanej wytrzymałych materiałów uszczelniających, to możesz je kupić na stronie internetowej naszego sklepu online. Wybierz nasz korek do rurki PVC 22mm.

 • Korek do deskowań 18mm

  0,08 brutto / 0,07 netto 1 / szt.

  Korek do deskowań 18mm

  Podczas prac szalunkowych konieczne jest zabezpieczanie otworów na ściągi, które nie będą wykorzystywane. W tym właśnie celu stosuje się korek do deskowań 18 mm. Zakrywa otwory na ściągi i zabezpiecza je przed zalaniem betonem. Na szalunkowy.pl kupisz korek do deskowań 18 mm w atrakcyjnej cenie w zestawie 500 sztuk. To produkt wykonany z wytrzymałego plastiku, który zapewnia szczelność. Jeśli szukasz sprawdzonych akcesoriów szalunkowych, to znajdziesz je właśnie w naszym sklepie online. Korki to tylko jeden z ważnych elementów stosowanych przy szalunkach ściennych. Sprawdź naszą kategorię akcesoriów szalunkowych i wybierz produkty, których potrzebujesz.

  Cena za 1 szt. Minimalny zakup 500 szt (opakowanie)
 • Konus do rurki PVC 22mm, stożek oporowy

  0,08 brutto / 0,07 netto 1 / szt.

  Konus do rurki PVC 22mm

  W czasie prac, na każdej budowie, na której wykorzystywane są szalunki ścienne, potrzebne są konusy do rurki. W naszym sklepie internetowym kupisz ich duże opakowanie. Składa się aż z 500 sztuk wytrzymałych konusów wykorzystywanych przy montowaniu rurek na ściągi. Wykorzystuje się je do zakończeń rurek PVC dystansowych. Konus do rurki PVC 22mm jest stosowany powszechnie, bez niego niemożliwe jest zabezpieczenie rurki i ustabilizowanie jej w odpowiednim miejscu tak, aby nie przemieszczała się i miała odpowiednie położenie. Konusy to niezwykle ważny element zabezpieczający konstrukcję. Zamów je wraz z innymi produktami z naszego sklepu!

  Opakowanie 500 szt.
 • Korek do deskowań 20mm

  0,09 brutto / 0,07 netto 1 / szt.

  Korek do deskowań 20mm

  Podczas prac szalunkowych konieczne jest zabezpieczanie otworów na ściągi, które nie będą wykorzystywane. W tym właśnie celu stosuje się korek do deskowań 20 mm. Zakrywa otwory na ściągi i zabezpiecza je przed zalaniem betonem. Na szalunkowy.pl kupisz korek do deskowań 20 mm w atrakcyjnej cenie w zestawie 500 sztuk. To produkt wykonany z wytrzymałego plastiku, który zapewnia szczelność. Jeśli szukasz sprawdzonych akcesoriów szalunkowych, to znajdziesz je właśnie w naszym sklepie online. Korki to tylko jeden z ważnych elementów stosowanych przy szalunkach ściennych. Sprawdź naszą kategorię akcesoriów szalunkowych i wybierz produkty, których potrzebujesz.

  Cena za 1 szt. Minimalny zakup 500 szt (opakowanie)
 • Korek do deskowań 22mm

  0,09 brutto / 0,07 netto 1 / szt.

  Korek do deskowań 22mm

  Podczas prac szalunkowych konieczne jest zabezpieczanie otworów na ściągi, które nie będą wykorzystywane. W tym właśnie celu stosuje się korek do deskowań 22 mm. Zakrywa otwory na ściągi i zabezpiecza je przed zalaniem betonem. Na szalunkowy.pl kupisz korek do deskowań 22 mm w atrakcyjnej cenie w zestawie 500 sztuk. To produkt wykonany z wytrzymałego plastiku, który zapewnia szczelność. Jeśli szukasz sprawdzonych akcesoriów szalunkowych, to znajdziesz je właśnie w naszym sklepie online. Korki to tylko jeden z ważnych elementów stosowanych przy szalunkach ściennych. Sprawdź naszą kategorię akcesoriów szalunkowych i wybierz produkty, których potrzebujesz.

  Cena za 1 szt. Minimalny zakup 500 szt (opakowanie)
 • Korek gumowy do rurki PVC 22mm FLUPP

  0,29 brutto / 0,23 netto 1 / szt.

  Korek gumowy do rurki PVC 22mm Flupp

  Korek gumowy do rurki PVC 22mm Flupp jest doskonałym zabezpieczeniem przeciwko wodzie oraz wilgoci. Stosuje się je na rurki dystansowe 22 mm, które wykonane są z materiału PVC. W naszym sklepie dostępne są opakowania korków gumowych do rurki PVC 22mm Flupp po 500 sztuk. Oferowane przez nas korki są odporne na odkształcenia oraz uszkodzenia, zostały wykonane z wytrzymałej gumy, co pozwala je doskonale dopasować do rurki PVC. Korek gumowy do rurki PVC 22mm doskonale uszczelnia rurki i nie pozwala na dostanie się do nich wody. Ten produkt stosuje się wyłącznie w miejscach małego ciśnienia.

 • Komplet podkładek wraz z gwoździami do folii kubełkowej Opakowanie: 100 szt. podkładek, 100 szt. gwoździ.
 • Osłonka BHP na pręty 8-36 mm

  0,57 brutto / 0,46 netto 1 / szt.

  Osłonka BHP na pręty 8-36mm

  Osłonka BHP na pręty 8-36mm jest niezwykle wartościowym wyposażeniem każdej budowy. Zadba o ich posiadanie każdy, komu zależy na bezpieczeństwie pracowników. Osłonki nakłada się na końcówki prętów zbrojeniowych oraz ściągów. Dzięki temu nie ma ryzyka, że ostre końce drutów uszkodzą ubranie pracowników i rozedrą je. To bardzo ważne zabezpieczenie, którego zadaniem jest również ochrona wszystkich osób przed wbiciem się drutu w skórę. W wyniku takich wypadków często występuje uszkodzenie skóry, mogące prowadzić nawet do zakażenia. Osłonka BHP na pręty 8-36mm powinna być wykorzystywana podczas wszystkich prac budowlanych, które dotyczą szalowania. To akcesorium BHP kupisz w naszym sklepie.

  Materiał: tworzywo sztuczne w kolorze czerwonym

  Opakowanie 250 szt.

 • Folia budowlana typ 200 5x20m 100m2 bez atestu

  0,90 brutto / 0,73 netto 1 / m2.
  Folia polietylenowa może służyć jako zabezpieczenie warstwy przeciwwilgociowej pod podłogi, wylewki itp. Znajduje zastosowanie również jako zabezpieczenie izolacji stropów i fundamentów; Wymiary: 5x20 m Grubość: 0,2 mm Rolka 100 m2
 • Folia budowlana typ 200 5x20m 100m2 z atestem

  0,97 brutto / 0,79 netto 1 / m2.
  Folia polietylenowa może służyć jako zabezpieczenie warstwy przeciwwilgociowej pod podłogi, wylewki itp. Znajduje zastosowanie również jako zabezpieczenie izolacji stropów i fundamentów; Wymiary: 5x20 m Grubość: 0,2 mm Rolka 100m2
 • Korek po stożku do betonu architektonicznego 22 mm

  1,57 brutto / 1,28 netto 1 / szt.

  Korek po stożku do betonu architektonicznego

  Profesjonalne wyposażenie każdego placu budowy to podstawa udanych inwestycji. W naszym sklepie kupisz korki po stożku do betonu. Możesz je nabyć w ekonomicznych opakowaniach po 100 sztuk. Używa się ich po to, aby zamknąć i zabezpieczyć w ten sposób otwory, które pozostają po usunięciu ściągów szalunkowych. Każdy korek po stożku do betonu architektonicznego 22mm jest wykonany z wytrzymałego materiału, jest gładki.

  Średnica wewnętrzna: 18 mm

  Średnica zewnętrzna: 37 mm

 • Rurka PVC do ściągów RSR 22mm 2m

  1,78 brutto / 1,45 netto 1 / mb.

  Rurka PVC do ściągów RSR

  Rurka PVC do ściągów RSR 22mm 2m posłuży Ci do ochrony ściągu, który ma być wykorzystywany wielorazowo. Została stworzona z solidnego i wytrzymałego materiału, zapobiega zabrudzeniom ściągów. Rurka PVC do ściągów RSR 22mm 2m z naszego sklepu internetowego przyspieszy Twoją budowę. Zakupisz u nas także produkty komplementarne, jak na przykład korku FLUPP, którymi zabezpieczysz otwory po rurkach. Długość każdej z nich to 2 metry, a w jednym opakowaniu znajdują się rurki mające łącznie 50 mb. Zachęcamy do zakupów rurek z naszego sklepu online, gwarantujemy bezpieczną dostawę materiałów.

  Rurka przeznaczona do ściągów o średnicy otworu 22mm, wykonana z tworzywa sztucznego PCV

  Otwór po rurce można zabezpieczyć korkami FLUPP lub ST dostępnymi w naszym sklepie.

  Długość: 2 m.

  Opakowanie: 50 mb.